Fiyaliz Logo
Türkiye'nin Fiyat Arama Motoru

Sıkça Sorulan Sorular

SORU: Ürünleri Fiyaliz.com'dan satın alabilir miyim?

Hayır. Fiyaliz.com bir mağaza değildir. Fiyaliz.com, internet üzerinden ürünleri, fiyatları, mağazaları karşılaştırmanıza yardımcı olan bir alışveriş arama motorudur. Aradığınız ürünü bulduğumuzda size sunduğumuz bağlantı yardımıyla ilgili mağazaya ulaşabilir, detaylar hakkında daha fazla bilgi sahibi olabilir ve isterseniz ürünü o mağazadan satın alabilirsiniz.

SORU: Aradığım ürünü Fiyaliz.com'da bulamadım. Yardımcı olur musunuz?

Fiyaliz.com ileri düzey arama teknolojisiyle geliştirilmiş bir alışveriş arama motorudur. Satın almak üzere aradığınız ürünü bulma konusunda size yardımcı olur. Arama uygulamamızı kullanarak veya her sayfada bulunan kategori seçeneklerine tıklayarak aradığınız ürünü bulabilirsiniz.

SORU: Fiyaliz.com'da listenen mağazalar neye göre seçiliyor?

Fiyaliz.com mümkün olduğunca çok sayıda sanal mağazayı araştırır. Fiyaliz.com arama sonuçlarında sıralanan mağazaları, isimlerine göre alfabetik veya düşük fiyattan yüksek fiyata doğru veya yüksek fiyattan düşük fiyata göre sıralayabilirsiniz.

SORU: Ürün sayfasında bazı mağazaların o ürüne dair taksitli fiyatı neden görünmüyor?

Fiyaliz.com, ürün sayfasındaki fiyat, indirim gibi bazı bilgileri gösterir ancak taksit, banka gibi bilgileri göstermez. Fiyaliz.com'un amacı mağazalardan aldığı güncel fiyat bilgisini sunmaktır.

SORU: Fiyaliz.com'un araştırma yaptığı mağazalar evime yakın mı?

Şu an için sadece sanal mağazalarda araştırma yapıyoruz. Eğer yaşadığınız yere yakın bir mağaza bulmak istiyorsanız, ilgili markanın internet sitesinden size yakın mağazaları olup olmadığına bakmanızı ya da mağazanın müşteri hizmetleri ile iletişime geçmenizi öneriyoruz.

SORU: Fiyaliz.com ürünümü tamir ettirmem için bir mağaza ya da ürünümün imalatçısının adresini bulabilir mi?

Şu an için sadece sanal mağazalarda araştırma yapıyoruz. Tamir, tadilat işlemleri için ürünü aldığınız mağazanın müşteri hizmetleri veya imalatçısının müşteri yetkili servisleri üzerinden bilgi almanızı önermekteyiz.

SORU: Fiyaliz.com ürünlerin nasıl kullanılacağı veya kurulabileceği hakkında yardımcı olabilir mi?

Fiyaliz.com size tamir için bir mağaza bulamayacağı gibi ürünün imalatçısıyla ilgili bilgi desteği de sağlamamaktadır. Ürünü aldığınız mağaza ile temasa geçmenizi ya da daha fazla bilgi için ürünün imalatçısının internet sitesini ziyaret etmenizi tavsiye ediyoruz.

SORU: Ürünümün kullanma kılavuzunu kaybettim. Yeni bir kullanma kılavuzu için bana yardımcı olabilir misiniz?

Maalesef hayır. Yeni bir kullanma kılavuzu tedarik etmek için ürünün imalatçısıyla iletişime geçmeniz gerekmektedir.

SORU: Satın almaya karar verdiğim sabit disk, bilgisayarımla uyumlu çalışır mı?

Fiyaliz.com bir ürününün satıldığı sanal mağazayı bulma konusunda size yardımcı olur. Ancak ürün uyumluluğu, sisteminizin modelinin yükseltilmesi ve benzer daha özel yardımlar için ürünün imalatçısı veya mağazanın satış departmanıyla iletişime geçmeniz gerekir.

SORU: Sipariş verdiğim ürünle ilgili bir sorunla karşılaşırsam Fiyaliz.com bana yardımcı olur mu?

Sipariş verdiğiniz ürünle ilgili bir sorunla karşılaştığınızda siparişi verdiğiniz sanal mağaza ile irtibata geçmeniz gerekmektedir.

Fiyaliz Nedir ?

Fiyaliz ®,Fiyat ve Analiz kelimelerinden türemiştir. Kısacası Fiyaliz, Fiyat Analizi olarak adlandırılabilinir. Fiyaliz ®, Türkiye de internet mağazaların da satışı yapılan ürünlerin satın alma işleminde karar verme sürecine yardımcı olmak maksadıyla geliştirilmiştir. Amaç; Tüketicilerin satın alacağı ürünün fiyatını en düşük maliyet ile hangi mağazadan tercih etmesi gerektiğine yardımcı olacak şekilde fiyatları mağaza, mağaza listelemektedir. Fiyaliz, 2015 yılından bu yana sürekli iyileştirilen alt yapısı ve değişmeyen politikasıyla milyonlarca vatandaşımızın takdirini kazanmış, kullanımı kolay, ÜCRETSİZ, hızlı ve etkili ürün fiyatı listeleme servisidir.

Neden FiyaLIZ ?

Çünkü FiyaLIZ; Tüketici'nin satın almak için belirlediği ürünü; kalabalık reklam mesajları, ilgisiz arama motoru sonuçları arasında kaybolmadan; mağaza, mağaza gezmek yerine Fiyaliz üzerinden rahatça ve zaman kaybetmeden bularak aynı ürünün en düşük fiyatını size sunarak işinizi kolaylaştırır.

En düşük Fiyatlı Ürünü arayan iseniz;

  • 30 dan fazla internet mağazası ürün fiyatlarını tek noktadan takip etme imkanı ile vakit kaybetmezsiniz.

  • 30 dakikada bir güncellenen ürün fiyatları ile aradığınız ürünün en düşük fiyatını, hangi mağazada satıldığını görmenize yardımcı oluyoruz.

Satıcı iseniz;

  • ÜCRETSİZ olarak internet mağazanızın adresini bize bildirebilirsiniz.

  • Satış mağazanızı FiyaLIZ Fiyat arama motoru ile tarayarak, mağazanız ürünlerini listeler ve sizi milyonlarca kişiye ulaştırarak ürünlerinizin kolayça satılmasını sağlarız.

* Sitemiz en düşük fiyatları yayınlayan fiyat arama motoru olup, en düşük fiyatlı ürünü arayanlardan hiçbir kayıt,başvuru veya ücret almamaktadır.